Kontakteriet 2022

Projektledare

Marcus Wilsenius

Projektledare med företagsansvar

marcus.wilsenius@kontaktdagarna.se

Ebba Gustafsson

Projektledare med budgetansvar

ebba.gustafsson@kontaktdagarna.se

Företagsgruppen

Lukas Amnebjer

Företagsansvarig

lukas.amnebjer@kontaktdagarna.se

Tilde Bergman

Företagskontakt med sponsansvar

tilde.bergman@kontaktdagarna.se

Sofia Hjorth

Företagskontakt

sofia.hjorth@kontaktdagarna.se

Anton Ryberg

Företagskontakt

anton.ryberg@kontaktdagarna.se

Martin Holmqvist

Företagskontakt

martin.holmqvist@kontaktdagarna.se

Jonathan Brandt

Företagskontakt

jonathan.brandt@kontaktdagarna.se

Agnes Sköldmark

Företagskontakt

agnes.skoldmark@kontaktdagarna.se

Marknadsföringsgruppen

Alva da Luz

Marknadsföringsansvarig

alva.daluz@kontaktdagarna.se

Philippa Nilsson

Art Director

philippa.nilsson@kontaktdagarna.se

Raul Shelton Torres

Art Director

raul.sheltontorres@kontaktdagarna.se

Stina Kinnerbäck

Copywriter

stina.kinnerback@kontaktdagarna.se

Mässgruppen

Amanda Giléus

Mässansvarig

amanda.gileus@kontaktdagarna.se

Wilma Nordin

HR-ansvarig

wilma.nordin@kontaktdagarna.se

Klara Sjöström

Vice mässansvarig med hållbarhetsansvar

klara.sjöström@kontaktdagarna.se

Amanda Strömberg

Kontaktsamtalsansvarig

amanda.strömberg@kontaktdagarna.se

Henrik Petersson

IT-ansvarig

henrik.petersson@kontaktdagarna.se

Eventgruppen

Petrus Söderberg

Eventansvarig

petrus.söderberg@kontaktdagarna.se

Ella Torlén

Vice eventansvarig

ella.torlen@kontaktdagarna.se